Zlot Czarownic Paznokciowych II 03.12.2023

Kup bilet

Czym jest Zlot Czarownic Paznokciowych?

Zlot Czarownic Paznokciowych to impreza tworzona przez stylistki paznokci dla stylistek paznokci. 

W samym sercu gór Świętokrzyskich tworzymy imprezę, na której każda z Was może we wspaniałej atmosferze uczestniczyć w merytorycznych szkoleniach na czasie. To również wspaniała okazja do poznania osobiście osób, które na co dzień znacie tylko z social mediów, nawiązania kontaktów i poznania trendów. Ponieważ wydarzenie odbywa się w grudniu, tematem przewodnim będą Święta.

Zlot rozpocznie Hanna Fitz, która pokaże Wam, że tipsy wcale nie odeszły do lamusa  i wykona szybkie salonowe, w pełni poprawne technicznie przedłużenie na tipsie.

Natalia Larina to prawdziwa legenda świata nail artu, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Natalia zaprezentuje Wam  efektowne zdobienia świąteczne, które zachwycą nawet najbardziej wymagające klientki.

Następnie na scenie pojawi się Viktoriia Wilchelm, która zaprezentuje perfekcyjny manicure za pomocą nożyczek i nowych narzędzi firmy Staleks dedykowanych do manicure.

Potem powitamy na scenie Darię Łęgocką, która pokaże Wam, w jaki sposób użyć mediów społecznościowych do zwiększenia swoich zasięgów… i zarobków.

Katarzyna Wolny, międzynarodowa edukatorka i wielokrotna mistrzyni zaprezentuje nam różnicę i pokaże, jak wykonać perfekcyjny migdał salonowy oraz nowoczesny.

Karolina Kujawska omówi dla nas wszystkie trudne przypadki, jakie mogą nas spotkać w trakcie uzupełnienia paznokci klientkom.

Ewa Borkowska, zdobywczyni tytułu Grand Master of Nail Art 2023 pokaże, jak szybko i sprawnie wykonać tę „nieszczęsną” świąteczną myszkę Mickey, o którą tak często pytają klientki, a na którą zawsze brakuje czasu.

W trakcie zlotu każda uczestniczka będzie mogła wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, wśród których znajdą się szkolenia, akcesoria do paznokci czy produkty do stylizacji

Wystąpią

Program Zlotu

10.00 – „Paznokciary i Świąteczna Gorączka” w wykonaniu naszego gościa – niespodzianki

10.15 – Hanna Fitz  „Tipsy Come back czyli Przedłużenie na tipsie”

11.00 Natalia Larina  i tegoroczne „Zdobienia świąteczne”

12.00Przerwa na kawę i drinka | Pierwsze losowanie nagród

12.30Viktoriia Wilchelm „Ostre cięcie – mądry manicure”

13.30Daria Łęgocka „Niech hajs leci z nieba czyli jak zarobić na social mediach”

14.30Katarzyna Wolny – „Stare kontra Nowe, czyli Migdał Salonowy i Nowoczesny”

15.30przerwa

16.00Karolina Kujawska: „Druga randka z klientką czyli wszystko o uzupełnieniu w salonie”

17.00Ewa Borkowska – „Świąteczna Myszka Mickey

18.00Zakończenie zlotu | Drugie losowanie nagród

 

Sponsor główny

Sponsorzy

Sponsorzy

[]